ISO-BLOCO ONE

ISO-BLOCO ONE - universāla (all in one) briestošā šuvju lenta logiem un durvīm ar izcilām īpašībām, kurai nav nepieciešamas papildus blīvējošās lentas.

PRODUKTA APRAKSTS

ISO-BLOCO ONE ir universāla (all in one) briestošā šuvju lenta logiem un durvīm ar izcilām īpašībām. Integrētā tvaika izolācijas josla un lentas gaisa caurlaidības vērtība nodrošina 100% hermētiskumu konvektīvajam siltuma zudumam un nodrošina ātru mitruma izkļūšanu no šuvēm. Šai lentai ir optimāls ūdens tvaiku difūzijas gradients no iekšpuses uz āru (50:1). Pie liela telpiskās izplešanās koeficienta (500%), lentai ir ļoti augsta izturība pret lietus gāzēm (1000Pa), jeb 33m/s stipru vēju. Šo faktoru dēļ pie ISO-BLOCO ONE blīvējuma nav nepieciešamas papildus logu un durvju blīvējošās lentas. Lentas instalācija ir ātra un vienkārša.

LIETOŠANAS JOMAS

Šī elastīgā, uzbriestošā PUR blīvējošā lenta, vienā produktā apvieno visas enerģijas taupīšanas noteikumu prasības (En, EV, RAL). Īpaši populāras tās ir logu un durvju blīvēšanai gan jaunbūvēs, gan renovācijās. Lentu izmanto vietās, kur nepieciešamas tās īpašību kopums: no ārpuses nodrošina izcilu aizsradzību pret vēju un lietusgāzēm, no iekšpuses pilnīgu tvaika hermētiskumu, vidējā zonā siltuma un skaņas izolāciju.

ISO-BLOCO ONE montāžu var apskatīties:
https://www.youtube.com/watch?v=0K6IH5lXek8

Šeit var apskatīties kā tiek testēta ISO-BLOCO ONE lenta un pārbaudīti tās termodinamiskie rādītāji:
https://www.youtube.com/watch?v=qZ124ItpGQc

 

Lejupielādes

Speciālisti

Andris Lapa

+37129273143

brasta

Vjačeslavs Sivaho

+37126446117

brasta

Kaspars Krūmiņš

+37126114489

brasta

Kur nopirkt?