ISO-CONNECT INSIDE EPDM

ISO-CONNECT INSIDE EPDM ir butila gumijas lente, kas darbojas kā iekšpusēja blīve pie logu, durvju un fasāžu savienošanas virsmām. ISO-CONNECT INSIDE EPDM ir ūdens tvaiku difūzijas barjera un nodrošina ēkas fasādes un strukturālo savienojumu drošu un uzticamu blīvējumu no iekšpuses. Materiāls ar augstu elastību kompensē savienojuma virsmu nobīdes.

LIETOŠANAS JOMAS:

Noturīga iekšējā blīve Augsta elastība kompensē savienojuma virsmu novirzes Ūdens tvaiku difūzijas barjera Ekstremālu temperatūru un laika apstākļu izturīga Connect inside EPDM 2 ISO-CONNECT INSIDE EPDM ir izstrādāta būves logu, durvju un fasāžu savienojumu precīzai blīvēšanai. ISO-CONNECT INSIDE EPDM ir daudzpusīga un pārbaudīta blīvēšanas lente, logu un fasāžu konstrukciju kombinācijā ar metālu.

SAGATAVOŠANA:

ISO-CONNECT INSIDE EPDM blīvēšanas lenti atrullē un sagriež vajadzīgajā garumā. Virsmai jābūt tīrai, sausai un bez šķīdinātājiem, smērvielām, putekļiem, eļļas un bez citiem nelipīgiem piemaisījumiem.

UZSTĀDĪŠANA:

Lai veidotu hermētisku blīvējumu, virsmas daļējai pielīmēšanai izmanto ar pistoles palīdzību uzklājamo pastai līdzīgo šķīdinātāju nesaturošu līmi (ISO-TOP FLEX-ADHESIVE XP).Pienācīgi sagatavotas virsmas un ISO-TOP FLEX-ADHESIVE XP līmi izmantojot nav nepieciešama gruntēšana. Papildus mehāniska stiprināšana, piemēram, ar skavām un piestiprinot pie loga, jāveic saskaņā ar DIN 18195 specifikāciju. Izmantojot pašlīmējošus variantus nepieciešama porainas vai absorbējošas virsmas priekšapstrāde ar ISO TOP PRIMER grunti un pēc tam lipīgo materiālu uzlieciet uz virsmas. Ar ruļļa palīdzību rūpīgi sapresējiet līdzenu, līdz produkts ir piestiprinās pie fasādes. Butila gumijas līmes ir jutīgas pret šķīdinātājiem. Izmantojot līmi uz šķīdinātāja bāzes visas virsmas līmēšanai, jānosedz abas, gan lente gan arī līmējamais materiāls, un pēc tam rūpīgi sapresēt vietā.

 

Speciālisti

Andris Lapa

+37129273143

brasta

Vjačeslavs Sivaho

+37126446117

brasta

Kaspars Krūmiņš

+37126114489

brasta

Kur nopirkt?