ISO-BLOCO MTF

ISO-BLOCO MTF daudzfunkcionālā līmlente ir daudzpusīga, īpaša savienojuma blīvējuma lente ar lielisku funkcionalitāti. Paredzēta logu un durvju savienojumu blīvēšanai, padarot tos ūdensnecaurlaidīgus. Tajā pašā laikā ISO-BLOCO MTF daudzfunkcionālā līmlente piedāvā ļoti labas siltumizolācijas īpašības visā instalācijas dziļumā.

Droša un nekomplicēta aizsardzība pret lietu un saules gaismu 3 līmeņu blīvējums, izmantojot tikai vienu produktu plombē plašu dažādu savienojumu loku ar tikai dažiem līmlentu izmēriem vienkāršs un drošs loga blīvējums ar montāžu vienā operācijā liels izmaksu ieguvums no uzstādīšanas laikā ietaupītā laika var uzstādīt jebkurā laikā atbilst EnEV prasībām, RAL loga uzstādīšanas principiem un Apvienotās Karalistes būvnoteikumiem 10 gadi Funkcijas garantija * * Saskaņā ar ražotāja nosacījumiem (pieejams pēc pieprasījuma).

Praktisks noslēgšanas risinājums ikvienam, kurš vēlas ietaupīt naudu Lielākais ISO-BLOCO MTF pluss ir liela laika ietaupījums montāžas laikā. Visi trīs līmeņi tiek aizzīmogoti vienā laikā ar vienu produktu. Papildu blīvējums ar foliju vai citiem materiāliem nav nepieciešams.

Lejupielādes

Speciālisti

Andris Lapa

+37129273143

brasta

Vjačeslavs Sivaho

+37126446117

brasta

Kaspars Krūmiņš

+37126114489

brasta

Kur nopirkt?