Jaunumi - Brasta Latvia aktuālās ziņas

Šajā sadaļā pieejamas vissvaigākās un aktuālākās mūsu uzņēmuma ziņas, jaunākie piedāvājumi un cita noderīga informācija.
 

Ēkas energoefektivitātes noteikšanas pakalpojumi.

Mūsu uzņēmums jau vairāk kā 20 gadus ir vadošais celtniecības plēvju ieviesējs un tirgotājs Latvijā ar ļoti lielu pieredzi to ieklāšanā un ekspluatācijā, kas veic plašas apmācības celtniekiem, tirgotājiem un arhitektiem. Mūsu speciālisti daudzu gadu garumā saskārušies ar situācijām celtniecībā, kad celtniecības plēves un citi blīvējošie materiāli nepareizas instalācijas vai izvēles dēļ neveic tām paredzētās funkcijas. Attīstoties Eiropā un Latvijā ēku energoefektivitātes prasībām un palielinoties kurināmā izmaksām, mēs nolēmām paplašināt savu darbības sfēru ar ēku blīvuma testu veikšanu, papildinot to ar termokameru un dūmu detektoru pārbaudēm. Mūsu speciālisti ne tikai palīdzēs jums noteikt problēmzonas jūsu ēkā, bet arī novērtēs materiālu atbilstību konstrukcijas prasībām un ieteiks jums optimālos risinājumus defektu novēršanā. Noteiksim ēkas atbilstību BN 002-19 prasībām par pieļaujamo gaiscaurlaidību, palīdzēsim tās izpildīt un izdosim to apstiprinošu sertifikātu.


Lasīt vairāk...

Ekspluatācijā nodota Mežaparka Lielā estrāde

Būvniecības B2 posma darbi tika sākti pagājuša gada oktobrī. To laikā ir izbūvēta sešu stāvu augsta estrādes centrālā ēka, kurai četri ir virszemes stāvi un divi pazemes stāvi. Brasta Latvia SIA piedalījās vērienīgā infrastruktūras objektā: Mežaparka Lielās estrādes B2 posmā īstenotiem būvniecības darbiem – jaunizbūvē estrādes centrālā ēka un saimniecības ēka. SIA Brasta Latvia SIA pieņēma izaicinājumu īsā laikā posmā saražot un uzstādīt modernas tualešu un dušas kabiņu starpsienas. Nedēļu pirms līguma termiņa tika nodotas ekspluatācijā vairāk nekā 100 kabīnes.

 

Lasīt vairāk...

Brasta Latvia sveic Līgo svētkos!

Cienījamie partnieri,

Lustīgus un skanīgus Līgo svētkus!

BRASTA Latvia kolektīvs

 

Lasīt vairāk...

JAUNA MĀJASLAPA!

Cienījamie partneri!

Ar prieku piedāvājam Jums atjaunoto un uzlaboto Brasta Latvia mājaslapu. Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot mūsu sadarbību, padarīt to ērtāku un produktīvāku. Ceram, ka mājas lapas jaunā versija būs vēl informatīvāka un noderīgāka darbā, palīdzot realizēt mūsu zināšanas un pieredzi daudz plašāk kā agrāk. Mājas lapas uzbūve un navigācija tajā palīdz ātri un vienkārši atrast nepieciešamo, bet pievienotās sadaļas paplašina informāciju par mūsu kompāniju, piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Jaunās mājas lapas versija orientēta arī uz tās ērtāku izmantošanu no viedtālruņiem un planšetēm.
Mēs priecāsimies saņemt atsauksmes par jauno mājas lapu, kas palīdzēs tās tālākā pilnveidošanā. Atstājiet savus komentārus un jautājumus mūsu kontaktu formā un mēs operatīvi atbildēsim.

Ar cieņu Dmitrijs Užgalovs, Brasta Latvia valdes loceklis.

Lasīt vairāk...

VID atpazīstamības zīme

Uzņēmums saņem atpazīstamības zīmi, kas apliecina, ka uzņēmējs ir ieguvis programmas dalībnieka statusu un uzņēmuma vērtības ir balstītas uz godprātīgu nodokļu nomaksu, tādejādi paaugstinot uzņēmuma reputāciju.

Lasīt vairāk...

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2020. gadu!

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2020. gadu!

Lasīt vairāk...

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA!!!

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA!!!! Oranžs nožogojuma aizsargsiets tikai 50,00 EUR

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! Tyvek AIRGUARD tape 1310V

Tyvek AIRGUARD tape 1310V Augstas veiktspējas, elastīga un universāla lenta gaisa un tvaika kontroles slānis (AVCL-Tape).

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! Tyvek Plastering tape 1310PT

Vienpusējā līmlente ar ļoti augstiem gaisa, vēja un ūdens necaurlaidības parametriem logu un durvju salaidumu aplīmēšanai arī virs apmetuma.

Lasīt vairāk...