Jaunumi - Brasta Latvia aktuālās ziņas

Šajā sadaļā pieejamas vissvaigākās un aktuālākās mūsu uzņēmuma ziņas, jaunākie piedāvājumi un cita noderīga informācija.
 

Priecīgas Lieldienas

Cienījamie partnieri,

Lai saulainās krāsās,
Labās domas dvēselē zied!

 

Lasīt vairāk...

JAUNA MĀJASLAPA!

Cienījamie partneri!

Ar prieku piedāvājam Jums atjaunoto un uzlaboto Brasta Latvia mājaslapu. Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot mūsu sadarbību, padarīt to ērtāku un produktīvāku. Ceram, ka mājas lapas jaunā versija būs vēl informatīvāka un noderīgāka darbā, palīdzot realizēt mūsu zināšanas un pieredzi daudz plašāk kā agrāk. Mājas lapas uzbūve un navigācija tajā palīdz ātri un vienkārši atrast nepieciešamo, bet pievienotās sadaļas paplašina informāciju par mūsu kompāniju, piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Jaunās mājas lapas versija orientēta arī uz tās ērtāku izmantošanu no viedtālruņiem un planšetēm.
Mēs priecāsimies saņemt atsauksmes par jauno mājas lapu, kas palīdzēs tās tālākā pilnveidošanā. Atstājiet savus komentārus un jautājumus mūsu kontaktu formā un mēs operatīvi atbildēsim.

Ar cieņu Dmitrijs Užgalovs, Brasta Latvia valdes loceklis.

Lasīt vairāk...

VID atpazīstamības zīme

Uzņēmums saņem atpazīstamības zīmi, kas apliecina, ka uzņēmējs ir ieguvis programmas dalībnieka statusu un uzņēmuma vērtības ir balstītas uz godprātīgu nodokļu nomaksu, tādejādi paaugstinot uzņēmuma reputāciju.

Lasīt vairāk...

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2020. gadu!

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2020. gadu!

Lasīt vairāk...

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA!!!

NOLIKTAVAS IZPĀRDOŠANA!!!! Oranžs nožogojuma aizsargsiets tikai 50,00 EUR

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! Tyvek AIRGUARD tape 1310V

Tyvek AIRGUARD tape 1310V Augstas veiktspējas, elastīga un universāla lenta gaisa un tvaika kontroles slānis (AVCL-Tape).

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! Tyvek Plastering tape 1310PT

Vienpusējā līmlente ar ļoti augstiem gaisa, vēja un ūdens necaurlaidības parametriem logu un durvju salaidumu aplīmēšanai arī virs apmetuma.

Lasīt vairāk...

JAUNUMS!!! FORTEX Energy Save SD 100

FORTEX REFLECTIVE SD 100 Tvaika izolācija sienām, jumtiem, starpstāvu pārsegumiem un hidroizolācija betonēšanai grīdās. Pateicoties atstarojošam slānim un paaugstinātai SD vērtībai (100m), ēka iegūst daudz augstāku siltumenergoefektivitāti, kā izvēloties standarta tvaika izolāciju.

Lasīt vairāk...

DARBA LAIKS!

Paziņojam par darba laika izmaiņām Brasta Latvia RĪGA SIA DARBA LAIKS: 04.01.19. – 08:30-16:00

Lasīt vairāk...