Jaunumi - Brasta Latvia aktuālās ziņas

Šajā sadaļā pieejamas vissvaigākās un aktuālākās mūsu uzņēmuma ziņas, jaunākie piedāvājumi un cita noderīga informācija.
 

B2B sistēma

Ar  prieku paziņojam, ka esam izveidojuši jaunu B2B sistēmu. Šī sistēma palīdz operatīvi sekot līdzi mūsu preču atlikumiem noliktavā un aktuālajām cenām. Mēs ceram, ka tas atvieglos sadarbību ar mums. Jums vienmēr būs operatīvi pieejama aktuāla informācija. Kā arī, jums ir iespējams uzreiz pasūtīt materiālus Brasta Latvia B2B sistēmā. B2B sistēma ir pielāgota arī mobilajām ierīcēm. Brasta Latvia mājas lapā, kā vienmēr, var sameklēt visu tehnisko informāciju, kā arī dokumentāciju un deklarācijas.  Protams, laipni lūdzam zvanīt mūsu menedžeriem par tehniskām konsultācijām un citiem jautājumiem, ja tādi ir.

 

Lasīt vairāk...

Blowdoor testa akcija

Gatavojoties rudens sezonai, piedāvājam Blowdoor testa akciju.
Straujui augot energoresursu cenām, īpaši aktuāli ir pareizi un efektīvi noblīvēt ēkas konstrukciju.
Mūsu konsultanti ir gatavi padalīties ar savu pieredzi un ieteikumiem.
Ja objekts tiek komplektēts ar mūsu konsultantu ieteiktajiem materiāliem – Blowdoor ēkas blīvuma tests tiek veikts par brīvu.

Lasīt vairāk...

Brasta Latvia sveic Līgo svētkos!

Cienījamie partnieri,

 

Ar skanīgu Līgo

Lai Jāņu nakts zied.

Lai uguns uz sauli

Un vasaru iet.

 

Lustīgus un skanīgus Līgo svētkus!

BRASTA Latvia kolektīvs

Lasīt vairāk...

BRASTA LATVIA NOVĒL PRIECĪGAS LIELDIENAS!

Cienījamie sadarbības partneri, novēlam Jums

Pavasarīgi saulainas, līksmas un priecīgas Lieldienas!

BRASTA Latvia kolektīvs

Lasīt vairāk...

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgo jauno 2022 gadu!

 

Pateicamies par līdzšinējo sadarbību, un  novēlām

Gaišus un svētītus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno 2022. gadu!

Ar cienu, SIA Brasta Latvia  kolektīvs !

 

Lasīt vairāk...

Ēkas energoefektivitātes noteikšanas pakalpojumi.

Mūsu uzņēmums jau vairāk kā 20 gadus ir vadošais celtniecības plēvju ieviesējs un tirgotājs Latvijā ar ļoti lielu pieredzi to ieklāšanā un ekspluatācijā, kas veic plašas apmācības celtniekiem, tirgotājiem un arhitektiem. Mūsu speciālisti daudzu gadu garumā saskārušies ar situācijām celtniecībā, kad celtniecības plēves un citi blīvējošie materiāli nepareizas instalācijas vai izvēles dēļ neveic tām paredzētās funkcijas. Attīstoties Eiropā un Latvijā ēku energoefektivitātes prasībām un palielinoties kurināmā izmaksām, mēs nolēmām paplašināt savu darbības sfēru ar ēku blīvuma testu veikšanu, papildinot to ar termokameru un dūmu detektoru pārbaudēm. Mūsu speciālisti ne tikai palīdzēs jums noteikt problēmzonas jūsu ēkā, bet arī novērtēs materiālu atbilstību konstrukcijas prasībām un ieteiks jums optimālos risinājumus defektu novēršanā. Noteiksim ēkas atbilstību BN 002-19 prasībām par pieļaujamo gaiscaurlaidību, palīdzēsim tās izpildīt un izdosim to apstiprinošu sertifikātu.


Lasīt vairāk...

Ekspluatācijā nodota Mežaparka Lielā estrāde

Būvniecības B2 posma darbi tika sākti pagājuša gada oktobrī. To laikā ir izbūvēta sešu stāvu augsta estrādes centrālā ēka, kurai četri ir virszemes stāvi un divi pazemes stāvi. Brasta Latvia SIA piedalījās vērienīgā infrastruktūras objektā: Mežaparka Lielās estrādes B2 posmā īstenotiem būvniecības darbiem – jaunizbūvē estrādes centrālā ēka un saimniecības ēka. SIA Brasta Latvia SIA pieņēma izaicinājumu īsā laikā posmā saražot un uzstādīt modernas tualešu un dušas kabiņu starpsienas. Nedēļu pirms līguma termiņa tika nodotas ekspluatācijā vairāk nekā 100 kabīnes.

 

Lasīt vairāk...

Brasta Latvia sveic Līgo svētkos!

Cienījamie partnieri,

 

Ar skanīgu Līgo

Lai Jāņu nakts zied.

Lai uguns uz sauli

Un vasaru iet.

 

Lustīgus un skanīgus Līgo svētkus!

BRASTA Latvia kolektīvs

 

Lasīt vairāk...

JAUNA MĀJASLAPA!

Cienījamie partneri!

Ar prieku piedāvājam Jums atjaunoto un uzlaboto Brasta Latvia mājaslapu. Mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot mūsu sadarbību, padarīt to ērtāku un produktīvāku. Ceram, ka mājas lapas jaunā versija būs vēl informatīvāka un noderīgāka darbā, palīdzot realizēt mūsu zināšanas un pieredzi daudz plašāk kā agrāk. Mājas lapas uzbūve un navigācija tajā palīdz ātri un vienkārši atrast nepieciešamo, bet pievienotās sadaļas paplašina informāciju par mūsu kompāniju, piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Jaunās mājas lapas versija orientēta arī uz tās ērtāku izmantošanu no viedtālruņiem un planšetēm.
Mēs priecāsimies saņemt atsauksmes par jauno mājas lapu, kas palīdzēs tās tālākā pilnveidošanā. Atstājiet savus komentārus un jautājumus mūsu kontaktu formā un mēs operatīvi atbildēsim.

Ar cieņu Dmitrijs Užgalovs, Brasta Latvia valdes loceklis.

Lasīt vairāk...

VID atpazīstamības zīme

Uzņēmums saņem atpazīstamības zīmi, kas apliecina, ka uzņēmējs ir ieguvis programmas dalībnieka statusu un uzņēmuma vērtības ir balstītas uz godprātīgu nodokļu nomaksu, tādejādi paaugstinot uzņēmuma reputāciju.

Lasīt vairāk...