ISO-CONNECT OUTSIDE FD MONO

ISO-CONNECT OUTSIDE FD MONO ir ļoti elastīga un staipīga īpaša izolācijas lenta, kas pasargā no ārējiem laika apstākļiem un nelaiž cauri ne vēju, ne spēcīgu lietu šuvēs pie logiem, durvīm un citās savienojuma šuvēs.

PRODUKTA APRAKSTS

ISO-CONNECT OUTSIDE FD MONO ir ļoti elastīga un staipīga īpaša izolācijas lenta, kas pasargā no ārējiem laika apstākļiem un nelaiž cauri ne vēju, ne spēcīgu lietu šuvēs pie logiem, durvīm un citās savienojuma šuvēs. Tā sastāv no elastīga, mīksta sintētiskā flīsa ar divām pašlīmējošām līmjoslām, kuru var vienkārši un efektīvi pievienot logu rāmjiem. Tvaika caurlaidīgā flīsa lenta novada mitrumu laukā un atbilst energotaupības normatīvu (EnEV) prasībām un arī RAL „Uzstādīšanas rokasgrāmatai“. Lentai ir divas līmjoslas - akrila, kas līmējas pie loga rāmja un butila, kas līmējas pie sienas. Abas līmjoslas atrodas lentai vienā pusē un ir orientētas uz mājas pusi, bet uzraksti uz lentas vērsti uz ārpusi.


PRODUKTA PRIEKŠROCĪBAS

· ļoti elastīgs un labi pielāgojas, kompensē šuvju kustības
· materiāls ir salīdzinoši elastīgs un nodrošina vislabāko stiepes izturību, tādēļ tas izmantojumā ir vienkāršs un efektīvs.
· atbilst energotaupības normatīvu (EnEV) prasībām
· hermētisks, izturīgs pret vēju un tvaika caurlaidīgs
· izturīgs pret stipru lietu un ūdeni
· īpašā flīsa virsma ir piemērota apmetuma, krāsošanai un cita veida apdarei
· ar divām pašlīmējošām līmjoslām, kaas atvieglo ieklāšanu
- Sd vērtība ( DIN EN ISO 12572 ) - 0,05m

 

Speciālisti

Andris Lapa

+37129273143

brasta

Vjačeslavs Sivaho

+37126446117

brasta

Kaspars Krūmiņš

+37126114489

brasta

Kur nopirkt?